Jaké tváře je možné na Broadway on Ice vidět?

Show Broadway on Ice nenadchne jenom tím, že máte možnost vidět ty nejlepší příběhy ze světových muzikálů, nebo že máte možnost z nich slyšet známou hudbu. Jelikož se jedná o show, která se odehrává na ledě, je třeba říci, že v roli herců není nikdo jiní, než zkušení a úspěšní krasobruslaři. A tak je o dokonalý zážitek stoprocentně postaráno. Pokud vás zajímá, jaké známé tváře budete moci vidět, pojďme se společně podívat na několik hlavních jmen.

Řada známých krasobruslařů a krasobruslařek

A začít je pochopitelně třeba tím, jaké krasobruslařky se na ledě objeví. A to na jednom místě, v rámci jednoho unikátního představení. To je poměrně zajímavé, a tak musíme říci, že Broadway on Ice přiváží i do České republiky opravdovou světovou špičku. Jakou? Dorothy Hamillovou, Nancy Kerriganovou a také Oksanu Baiulovou. Jsou to ale i muži, kteří se na ledě představí v řadě rolí a kteří také potvrdí své bruslařské kvality. Když se podíváme na jedno hlavní jméno, je to Brian Boitano. To je ale jenom základní výčet jmen. Ten, kdo této oblasti sportu rozumí, ten se zcela jistě bude moci těšit i na řadu jiných hvězd, které jasně potvrdí, proč je Broadway on Ice jedinečným představením.

Těšit se lze i na řadu jiných umělců

Nejsou to ale jenom krasobruslaři, kteří budou moci divákům něco jedinečného. Aby byla zachována jedinečnost celkového uměleckého dojmu, nelze zapomínat také na zpěv. A kdo se ho ujme? Nebude to nikdy jiný, než známí zpěváci z Broadwaye. Těšit se tak lze na dvojici známých jmen v podobě Franca D´Ambrosio a Kevina Spirtas. Pokud je divadlo žánr, kterému rozumíte, jistě potvrdíte, že jde o poměrně známé tváře. Těšit se ale lze třeba na Dale Gonyea. Ten se proslavil nikoliv jenom jako dobrý herec, ale proslavil se mimo jiné i jako velmi dobrý klavírista. I toto potvrzuje fakt, že na Broadway on Ice bude kvalita vysoká.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *