Jaké příběhy a hudbu nabídne show Broadway on Ice?

Už samotný název Broadway on Ice jasně ukazuje, že jde o show, která bude zcela výjimečná a která by la přinést unikátní zážitky. A musíme říci, že se to také stane. Když se podíváme na to, co tato jedinečná show na ledě může přinést, tak se pochopitelně jedná o ty nejznámější příběhy a také písně ze samotné Broadwaye. Právě zde vznikly v minulosti ty celosvětově nejúspěšnější divadelní hry. Kdo z nich chce alespoň kousek vidět, nemusí nikam jezdit. Navíc se mu může poštěstit také to, že je uvidí na jednom místě, během jednoho jedinečného představení.

Co zná téměř každý?

Podívejme se na to, jaké hlavní příběhy Broadway on Ice nabídne. I náš výčet musíme zcela pochopitelně začít tím, že se podíváme na takové, které jsou v podstatě nejznámější a o kterých je možné říci, že bychom jenom těžko našli někoho, kdo je nezná a neví o nich. Mezi takové příběhy, se kterými je zcela logicky zapojena také hudba, jasně patří třeba známá Pomáda, která se stala hitem i ve světě filmu. Je to ale také muzikál Cats neboli Kočky, který také zná i každý nedivadelní fanoušek. To stejné platí, pokud zmíníme třeba dílo Bídníci, které je taktéž celosvětovým fenoménem.

Co dále Broadway on Ice nabídne?

Výše zmíněný výčet je stále jenom zlomek toho, co tato show dokáže přinést a čím konkrétně dokáže své návštěvníky zaujmout. Proto musíme jasně pokračovat i při výčtu několika dalších děl, které jsou poměrně známé po celém světě. Jsou to příběhy z muzikálů, jako je třeba Chicago, stejně jako poměrně známý Hallo Dolly. Unikátní je pro mnohé také dnes již historický kus, a to My Fair lady. Není ale jediný, který je dnes spojený s minulostí, jelikož stejně tak nelze zapomínat také na další, jako je Bonnie & Clyde. Unikátem je pochopitelně inspirace reálným příběhem. A toto všechno je možné vidět na jednom jediném místě, tedy na ledě zimního stadionu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *