V čem je show Broadway on Ice jedinečná?

Když se rozhodnete vydat se na nějakou show, je rozhodně třeba, aby za to stála. Je tedy třeba, abychom ji mohli označit za něco, co je skutečně jedinečné. A právě toto může přinést Broadway on Ice. Společně se podíváme na to, s čím je ona jedinečnost přesně spojena. Nejprve musíme začít tím, kde se vše odehrává. Není to v divadlech, jak by se mohlo čekat. Unikátem je, že je to na zimních stadionech, jelikož se jedná o show na ledě.

Skvělé výkony krasobruslařů

Na ledě ještě zůstaneme, jelikož je s tím spojený další zajímavý unikát, kterým je pochopitelně to, že v roli herců se objeví významní krasobruslaři. A co to znamená? Pochopitelně to, že Broadway on Ice může nabídnout opravdu velmi jedinečné výkony těch, které lze pozorovat. Vidět skupinu nejlepších na jednom místě je nezapomenutelné.

Známé melodie i příběhy

I ten, kdo není příliš velký fanoušek divadla, se může těšit na to, že rozhodně nebude zklamán. Tato show je totiž jedinečná v tom, že nepřináší jenom jeden jediný a dokonce i nový příběh. Naopak. Přináší jich několik a jedná se pochopitelně o jedny ze skutečně velmi známých muzikálů. To si ostatně můžete potvrdit i vy sami. Stačí, když se podíváme na názvy, jako třeba My Fair Lady, Pomáda, ale i Bídníci, nebo Hello Dolly. A to je jenom zlomek celkového výčtu.

Bohatá historie

Ano, i ta souvisí s jedinečností. Myslíte si snad, že se jedná o show, která objíždí svět jenom několik let? Rozhodně ne. Je tomu právě naopak, jelikož se jedná o show, kterou diváci mohou sledovat více než 30 let. Takto dlouho tento projekt trvá a vzhledem k jeho celkovým úspěchům to vypadá, že ještě trvat bude. S jeho oblibou souvisí i to, že roste po celém světě. A jinak tomu není také u nás, v České republice. A to pochopitelně proto, že i naše země se stala jednou ze zastávek. A to hned v rámci několika měst, kde bylo možné show vidět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *