Co je to Broadway on Ice?

Divadlo a led. Myslíte si, že jsme zmínili dvě věci, které spolu nijak nesouvisí? Opak je pravdou. Stačí se totiž podívat na to, co je to Broadway on Ice. Pokud jste tento pojem ještě neslyšeli, tak vám řekneme, o co se jedná. Začneme tím, že se jedná o celosvětově velmi úspěšnou a také vyhledávanou show, která trhá rekordy v celkové úspěšnosti. A nejenom, že je možné podívat se na ni kdekoliv ve světě, ale problémem není ani to, že bylo možné vidět tuto show i u nás. A jak už napovídá sám název, tím místem nebyla klasická divadla, ale byly to zimují stadiony. Vše se totiž odehrává na ledu.

Bohatá historie Broadway on Ice je samozřejmostí

Mnoho lidí, kteří tuto show neznají, si velmi často myslí, že se jedná spíše jenom o novinku několika posledních let. A tak tomu skutečně není, jelikož když se na show Broadway on Ice podíváme blíže, tak se jedná o projekt, který je známý zhruba 30 let a který je po celou dobu také velmi úspěšný. Nejde tedy o nic nového, ale ani o nic malého. I proto bylo jasné, že se na něho chystalo mnoho lidí z České republiky. A když se podíváme na jejich reakce, tak byly skutečně spíše pozitivní. Je to něco nového, co mnoho lidí zcela pochopitelně láká.

Jenom to nejlepší

Abychom zmínili skutečně vše o Broadway on Ice, je třeba říci také to, že jako diváci můžete na ledové ploše vidět skutečně vždy jenom to nejlepší. Co je tím myšleno? Třeba výkony jednotlivých herců. Jelikož se jedná o krasobruslaře, bude podívaná skutečně jedinečná. Jde ale o muzikál na ledě, a tak se musíte jasně těšit i na to, že uslyšíte ty nejlepší a dnes nejznámější skladby, které byly ke slyšení kde jinde, než na známé Broadway. K tomu všemu přidejme také jedinečné kulisy, řadu pyrotechnických efektů a mnoho dalších unikátních věcí. Rázem je jasné, že mluvíme o takové show, která jenom těžko hledala a hledá konkurenci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *