Broadway on Ice i u nás!

Když jít na muzikál, tak to nemusí být nutně jenom do klasického divadla. Kdo má zájem vyrazit za kulturou, ten má možnost poznat ji i jinak, než jenom na divadelních prknech. Jednou z možností jsou třeba zimní stadiony a jejich ledové plochy. Ano, skutečně je máme na mysli, jelikož právě zde se odehrává unikátní show nazvaná jako Broadway on Ice. Už název celkem jasně napovídá, že půjde o unikátní představení celkem jedinečných a rozhodně také velmi zajímavých muzikálů z Broadwaye. A to na zcela unikátním místě, což výrazně zvyšuje celkovou atraktivitu.

Také u nás

Pokud si říkáte, že se jedná o novinku, rozhodně tomu tak není. Tento unikátní projekt totiž vznikl již před třiceti lety, a po celou danou dobu docházelo k tomu, že show Broadway on Ice objížděla svět. A velkým pozitivem skutečně pro každého je zaručeně to, že se dostala i do naší země, tedy od České republiky. Ti, kteří chtěli vidět příběhy známých muzikálů, nebo kteří chtěli slyšet hudbu z nich samotných tak nemuseli nikde cestovat, jelikož stačilo navštívit ono netradiční místo, kterým byl zimní stadion. Ten nabídl navíc různé ceny vstupenek. A tak se mohl podívat jak ten, kdo hledal skutečný komfort, tak se mohl podívat i ten, kdo chtěl zaplatit jenom menší sumu a nevadilo mu jít jako na klasickém hokeji do sektoru pro stání.

Hned v několika městech

Pokud je něco, co rozhodně mnohé potěšilo, to byl i fakt, že show Broadway on Ice nebyla spojena nutně jenom s jedním jediným představením. Jelikož měla velký obdiv ve světě, je pochopitelné, že zájem byl jasně spojený i s naší zemí. A to znamenalo, že se nekonala jenom v jednom jediném městě, jak bývá u některých představení zvykem. Broadway on Ice byla v těch samozřejmých městech, jako je pochopitelně Praha, nebo také Brno. Stejně tak si ale lidé přišli na své i v městech menších, jako byl Zlín. Celkem se v naší zemi uskutečnila hned pětice jednotlivých představení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *